Kontakt

Onlinesupport

Om du har ett mer komplicerat ärende kan vi koppla upp oss mot din dator med fjärrstyrningsprogrammet TeamViewer.

Hör av dig på support@wisetalk.se eller 08-55 113 113. Förbered dig gärna inför samtalet genom att göra följande:

  • Klicka på länk för TeamViewer och välj alternativet ”Kör”
  • Välj ”Kör” igen om du på nytt uppmanas att köra programmet
  • Ange id-nummer och lösenord som visas på skärmen till supporten

Arbetar du via fjärrskrivbord i Terminal Server/Citrix? I så fall måste du minimera Terminal Server/Citrix och köra TeamViewer via ditt eget skrivbord.

 

Vi på Wisetalk

Produktsupport

Har du kört fast? Vill du veta mer om hur vårt system fungerar?
Kontakta oss på support@wisetalk.se eller 08-55 113 113.

Teknisk support

Boka tid med vår tekniker om du behöver hjälp med installation eller felsökning. Ring 08-55 113 113. Teknisk support debiteras löpande per påbörjad halvtimme.

Marknadsavdelning

Ta reda på fördelarna med att välja Wisetalk. Hör av dig till marknad@wisetalk.se eller ring 08-55 113 100.

contact-pic

David Lönnroth
Marknadschef
Telefon: +46 31-733 21 91
E-post: david.lonnroth@wisetalk.se

contact-pic

Ulrica Wickbom
Systemstöd
Telefon: +46 8-55 113 106
E-post: ulrica.wickbom@wisetalk.se

contact-pic

Tobias Eklind
Systemutvecklare
Telefon: +46 31-773 80 29
E-post: tobias.eklind@wisetalk.se

contact-pic

Andreas Mohlin
Systemutvecklare
Telefon: +46 73-074 60 77
E-post: andreas.mohlin@wisetalk.se

contact-pic

Micael Utbult
Systemutvecklare
Telefon: +46 31-733 21 93
E-post: micael.utbult@wisetalk.se

contact-pic

Mehran Jalali
Systemutvecklare
Telefon: +46 31-733 21 94
E-post: mehran.jalali@wisetalk.se

contact-pic

Magnus Dahl
Systemstöd
Telefon: +46 8-551 131 10
E-post: magnus.dahl@wisetalk.se

contact-pic

Göran Hultmark
VD
Telefon: +46 31-733 21 90
E-post: goran.hultmark@wisetalk.se

contact-pic

Bennie Danielsson
Systemutvecklare
Telefon: +46 31-733 21 92
E-post: bennie.danielsson@wisetalk.se

contact-pic

Åsa Ekelund
Utvecklingschef
Telefon: +46 8-551 131 03
E-post: asa.ekelund@wisetalk.se

contact-pic

Alexandra Granath
Systemstöd
Telefon: +46 8-551 131 12
E-post: alexandra.granath@wisetalk.se

contact-pic

Carina Lindskog
Systemutvecklare
Telefon: +46 8-551 131 04
E-post: carina.lindskog@wisetalk.se

contact-pic

Sofie Scott
Systemstöd
Telefon: +46 8-551 131 11
E-post: sofie.scott@wisetalk.se

contact-pic

Stefan Tisell
Systemutvecklare
Telefon: 08-551 131 01
E-post: stefan.tisell@wisetalk.se